Evija Sloka jaunajā dziesmā skumst pēc Latvijas

Evija Sloka jaunajā dziesmā skumst pēc Latvijas

2022. gada 6. septembris

Ņūdžersijā dzīvojošā latviešu dziedātāja Evija Sloka pāris nedēļas pēc savas 33. dzimšanas dienas sadarbībā ar Latvijas producentu apvienību YDJ izdevusi jaunu versiju Jāņa Lūsēna dziesmai ar Viļa Plūdoņa vārdiem “Skumjas”.

Attālinātas, bet ļoti veiksmīgas sadarbības rezultātā ģeniālajai un vienmēr par aktuālu tēmu vēstošajai dziesmai, ko oriģināli izdeva grupa “Zodiaks”, un tā iekļauta apvienības 2006. gada albumā “Mirušais gadsimts”, piešķirts jauns un aktuāls skanējums.

Kā atklājusi pati māksliniece: “Šogad ir interesantas jubilejas. Man pašai 33 un nu jau apaļi 10 gadi, kopš vairs nedzīvoju Latvijā. Mans radošums un interese par pasauli man nekad nebūtu ļāvis nosēdēt uz vietas. Taču skumjas pēc Latvijas nekad nepazūd un, laikam ejot, nemazinās. Amerika tagad ir manas mājas, bet manas saknes joprojām ir Latvijā!”

Evija ir pateicīga 21. gadsimtam par iespēju apvienot šīs divas pasaules. Šobrīd viņa arī mērķtiecīgi virza savu karjeru uz biežāku un vieglāku abu kontinentu apvienošanu. “To, kāds rezultāts būs, vēl nezinu… Ļaušu dzīvei mani pārsteigt,” ar priecīgu smaidu sejā saka Evija.

Subscribe
Notify of

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes