Grupa “Kautkaili” klajā laiž jaunu dziesmu “Kurš pirmais?”

Grupa “Kautkaili” klajā laiž jaunu dziesmu “Kurš pirmais?”

2022. gada 8. aprīlis

Nostalģiskā popa grupa  “Kautkaili” klausītājiem nodod jaunu dziesmu “Kurš pirmais?”. Tā stāsta par konfliktu starp diviem cilvēkiem, vienlaikus uzdodot jautājumu – kurš pirmais piekāpsies un pārkāps pāri savam ego, lai šo absurdo situāciju atrisinātu.

Singla autore ir Kristīne Pāže un viņa stāsta, ka muzikāli sākotnēji dziesma tika radīta kā akustiska folka dziesma, bet vēlāk jau ieguva pavisam jaunu krāsu, pievienojot jaunradītas stīgu partijas un elektroniskus skaņu elementus.

Dziesma  ierakstīta “Kautkaili” lauku mājas studijā Stukmaņos, ierakstā pieaicinot tādus mūziķus kā  Rinalds Maksimovs (bungas) un Valters Pūce (čells).

Dziesmai veidoto mūzikas video iespējams apskatīties šeit:

Grupa “Kautkaili” ir Kristīne Pāže, Didzis Bardo un Kaspars Vizulis un tās pamatā ir eksperimenti ar nostalģiju mūzikā, sakausējot latviešu 90-to gadu alternatīvo popmūziku un pasaulīgu soulmūziku. Grupas dimants ir dziedātāja un dziesmu autore Kristīne, kuras samtainā balss un inteliģentās melodijas ieved vēl neiepazītā jūtu pasaulē.

Jau izdotās dziesmas ir iekarojušas Latvijas radiostaciju viļņus un dziesmas “Kaut kaili” video saņēmis “Zelta mikrofonu” kā labākais savā kategorijā.

Subscribe
Notify of

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes