Valentīndienai par godu Ozols laiž klajā EP “Starpsezonas mīlas balādes”

Valentīndienai par godu Ozols laiž klajā EP “Starpsezonas mīlas balādes”

2022. gada 15. februāris

Viens no vadošajiem Latvijas hip-hop izpildītājiem Ozols ar ironisku pieskārienu ķēries klāt mīlestības tēmai un Valentīndienā sadarbībā ar starptautisko ierakstu kompāniju “Sony Music Entertainment” izdod mini-albumu jeb EP “Starpsezonas mīlas balādes”.

Ozols stāsta: “Ieraksta nosaukums jau daudz ko pasaka priekšā, kas
sagaidāms! Stilistiski atsevišķos skaņdarbos esmu atgriezies 80-to gadu skanējumā, kas atspoguļojas arī dziesmas “Tu tikai domā par sevi” mūzikas videoklipā, kurā vienu no galvenajām lomām spēlē arī Lauris Reiniks”.

Mūzikas video dziesmai “Tu tikai domā par sevi” tapis sadarbībā ar
režisoru Ritvaru Bluku un viņa komandu. Galvenajās lomās iejutās Ozols, Lauris Reiniks un Kristīne Čakare, kā arī frīstaila slēpošanas meistari no apvienības Skilluminati.

Par iesaisti klipā Lauris Reiniks saka: “Man vienmēr patīk piedalīties
neparastos un arī jautros projektos, tāpēc ilgi nedomājot, pieņēmu Ozola piedāvājumu. Mēs 80-tajos bijām bērni, bet tagad varējām iejusties mūsu vecāku lomās tajā laikā. Tā bija forša pieredze un iekāpšana laika mašīnā.”

Kopā EP “Starpsezonas mīlas balādes” atrodami pieci skaņdarbi un to
tapšanā piedalījušies tādi Latvijas mūziķi kā Kristaps Ērglis, Chris Noah, xantikvariāts, Niklāvz, Prusax, Helmuts Šteins (Katapullt), Kaspars Vizulis, Andrejs Gradinarovs, Andis Ansons un Rūdolfs Macats.

EP mūzikas straumēšanas platformās: https://Ozols.lnk.to/SMB

Mūzikas video dziesmai “Tu tikai domā par sevi”

Subscribe
Notify of

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes