Anita Intaite laiž klajā jaunu singlu Paslēpes

Anita Intaite laiž klajā jaunu singlu Paslēpes

2021. gada 22. aprīlis

Dziedātāja Anita Intaite, kura līdz šim latviešu mūzikas pasaulē zināma kā kontrastiem bagāta māksliniece, klausītāju vērtējumam nodevusi jaunu dziesmu Paslēpes. Dziesmai tapis arī emocionāli piesātināts vizuālais vēstījums.

Māksliniece Anita Intaite apvieno gan enerģisku dumpinieciskumu, gan sapņainu romantismu. Caur vārdiem, simboliem un skaņām viņa rada pati savu realitāti, vienlaikus arī citus iedvesmojot būt patiesiem un brīviem. Tas jaušams arī mākslinieces jaunākajā singlā.

“Man ir svarīgi ieklausīties sevī. Tur slēpjas mans spēks un mana brīvība. Arī dziesma Paslēpes ir par sevis sastapšanu. Par atvadām no pagātnes un visa vecā, kas vairs nekalpo par labu. Ieskatīties dziļi sevī un paskatīties acīs patiesībai – tas nav viegli! Tomēr, ja esi gana drosmīgs spert soļus pretī patiesībai, kļūsti brīvs un rodi iekšējo harmoniju,” norāda Anita.

Dziesmas Paslēpes teksta autore ir pati dziedātāja, savukārt videoklips tapis sadarbībā ar režisoru Raiti Jāni Raitumu, kurš videoklipā ir arī galvenās vīriešu lomas atveidotājs. “Domājot par dziesmas vizuālo vēstījumu, vēlējos, lai tas ir emocionāli piesātināts, patiess. Tā arī radās mans un Raita kopdarbs – dziesmas Paslēpes videoklips, kurā esam ne vien sapinuši savus stāstus, bet iekļāvuši arī galveno vēstījumu, ko vēlamies nodot klausītājam – nepazaudēt sevi un mirkli, kurā dzīvojam tieši tagad,” turpina Anita.

 

 

Arī režisors Raitis Jānis Raitums uzsver veiksmīgo sadarbību ar mākslinieci: “Radot mākslu, man ir svarīgi būt atklātam, patiesam pret sevi, pat ievainojamam. Sastrādāties ar Anitu bija patiesi viegli, jo šajā ziņā esam ļoti līdzīgi, arī mūsu vērtības sakrīt. Anitai bija nepieciešams atbalstošs partneris, bet man – nepieciešamība radoši izpausties. Tā nu tas ir rezultējies dziesmas Paslēpes videoklipā.”

Savukārt dziesmas producentam Jānim Narbutam, kurš ar Anitu sadarbojies jau iepriekš pie dziesmas “Nepieradinātā” un zināms arī kā grupas Rock’n’Berries basģitārists, darbs pie dziesmas radījis nostalģiskas sajūtas: “Man šī dziesma atsauc atmiņā pusaudžu laikus, kad pasaules topos mirdzēja tādas grupas kā Incubus un Puddle of Mudd. Arī Anita ir ļoti radoša un spilgta personība. Viņas dziesmas vedina uz pārdomām, bet katrs to vizuālais noformējums ir kā spēcīgs kinematogrāfisks darbs.”

 

Mūzika, teksts: Anita Intaite
Dziesmas producents, aranžētājs: Jānis Narbuts, White Wide Production
Bungas: Edgars Šmiukšis
Video režisors: Raitis Jānis Raitums
Video producents: Side Effect Studio
Kamera: Ritvars Bluka
Aktieri: Ilze Zaļaiskalns, Andris Celmiņš, Henrijs Laķis, Raitis Raitums, Anita Intaite Izpildproducents: Maksimilians Kotovičs
Gaismas: Nikita Karpov, Olga Bogdanova

Subscribe
Notify of

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes