Rūta Dūduma un Toms Kalderauskis laiž klajā dziesmu “Plūdi”

Rūta Dūduma un Toms Kalderauskis laiž klajā dziesmu “Plūdi”

2021. gada 13. februāris

9. februārī klajā nāk jauna dziesma “Plūdi”, kuru ieskaņojuši dziedātāji Rūta Dūduma-Ķirse un Toms Kalderauskis. 

Dziesmas mūzikas un teksta autore ir Rūta, kura šogad jūnijā svinēs trīsdesmit gadu jubileju, par godu šim notikumam dāvinot gan sev, gan klausītājiem savu pirmo solo albumu, kas klajā nāks šovasar. Jaunā dziesma ir pirmais priekšvēstnesis dziedātājas debijas albumam.

Dziesma ir īsta atzīšanās mīlestībā viens otram. Septiņus gadus šī muzikālā skice gulēja tumšākajā klades stūrī, un šobrīd tā burtiski lauzās ārā dienas gaismā,” stāsta dziedātāja, piebilstot, ka sava dueta partnera Toma muzikālajām gaitām viņa sekojusi jau salīdzinoši sen. “Visvairāk mani uzrunāja tieši viņa balss tembrālā nokrāsa, un, kad vēl nesen redzēju viņu mūziklā RENT, sapratu, ka Toms ir vispiemērotākais partneris šim duetam.

Savukārt Toms atklāj, ka Rūtas balsi bija ievērojis jau TV šova “Dziedošās ģimenes” laikā un secinājis – tādu balss tembru, kāds ir Rūtai, Latvijā mums nav daudz. “Atceros, ka laiks, pirms Rūta man uzrakstīja un piedāvāja ierakstīt duetu, bija dīvains – kā varbūt daudziem šobrīd. Šis notikums (dziesmas ieraksts) man no jauna ļāva noticēt kam gaišam, pozitīvam un kopā būšanas spēkam. Uzskatu, ka mūsu tandēms ir saskanīgs un dziesma ir ļoti skaista. Prieks par šo projektu, un milzīgs paldies Rūtai par tādu uzticību!”

Subscribe
Notify of

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes