Mūziķis FAKTS izziņo jaunu dziesmu un sadarbību ar Warner Music Baltics

Mūziķis FAKTS izziņo jaunu dziesmu un sadarbību ar Warner Music Baltics

2022. gada 21. decembris

Fakts ir mūsdienu POP/HipHop/R&B izpildītājs, producents Jānis Šmēdiņš ar mūziku pazīstams jau kopš bērnības. Mūzikai pievērsies kā bītmeikers, producents un šodien panākumus gūst ne tikai Latvijā, bet arī rietumos! Piedalījies procesos pie Latvijas lielākajām dziesmām un albumiem, kuri guvuši “Zelta mikrofona” nominācijas, gan pašus zelta mikrofonus. Strādājis ar tādiem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem kā MESA/Gacho, Dons, Aminata, Kurts, rolands če, Singapūras Satīns, Skutelis, Reiks, Astro’n’out, Prusax u.c.

Fakta personīgā skatuves karjera sākusies 2005. gadā, bet profesionāli sācis darboties 2009. gadā kopā ar Gacho. Pēc nepilniem 10 gadiem 2017. gadā klajā nāk Fakta solo debijas albums ”Vainīgs Tu”, kas saņem slavinošas atsauksmes,  daudziem koncertiem un spilgtiem panākumiem! Albumam sekoja vairāki EP, kas ziņoja gan par “Vainīgs Tu” izskaņu, kā arī par nākotnes turpmākajiem plāniem: otro studijas albumu kurš pie klausītājiem nenonāca gan personīgo, gan globālo iemeslu dēļ. 2022. gada nogalē noslēdz līgumu ar vienu no lielākajām pasaules ierakstu izdevējkompānijām Warner Music.

Lai gan ikdiena Jānim paiet darbos vistiešākajā veidā piedaloties mūzikas industrijas norisēs, viņš, savā ierakstu studijā Prime Time Records veic dziesmu producēšanu, apstrādi un pēcapstrādi lielai daļai Latvijas mūziķu. Tomēr tagad, ir nolēmis veltīt vairāk laika sev un savu dziesmu izdošanai: “Beidzot, pēc ilgāka laika, esmu pabeidzis savu atgūšanās procesu gan no globālajām problēmām, gan no personīgajām un esmu gatavs atgriezties gan pie klausītājiem, gan uz skatuves. Esmu sajūsmā par man radušos iespēju iegūt jaunu komandu un spert nākamo soli savā karejā. Esmu pateicīgs un ārkārtīgi priecīgs paziņot to, ka esmu noslēdzis līgumu ar vienu no lielākajām pasaules ierakstu kompānijām Warner Music.”

Jau gada pirmajā mēnesī, 24. janvārī pie klausītājiem nonāks jaunais Fakta singls, kas vienlaikus būs mūziķa debija Warner Music Baltics paspārnē.

“Šis gads mums visiem ir bijis visai darbīgs un piepildīts, un laikam nav labāka sajūta kā noslēgt gadu ar jaunu sadarbību. Esam priecīgi par talantīgā mūziķa Fakts pievienošanos mūsu ierakstu kompānijai! Ar nepacietību gaidām Janvāri, kad klausītājiem būs dzirdama mūziķa jaunā dziesma,” ar sajūtām dalās Mikko Manninen, Warner Music Baltics direktors

Subscribe
Notify of

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes