MARTA izdod albumu “Dabas parādība”

MARTA izdod albumu “Dabas parādība”

2022. gada 2. novembris

Mūziķe un dziesmu autore MARTA klausītājiem nodod savu otro studijas albumu “Dabas parādība”, kurā iekļautas 9 dziesmas latviešu valodā. 

Šoruden aprit divi gadi kopš MARTAS pirmā pilnmetrāžas albuma “Lietas, kas notiek manā galvā”, kas izpelnījās gan klausītāju, gan mūzikas kritiķu atzinību. “Savā ziņā šis ir kā turpinājums iepriekšējam albumam, jo arī “Dabas parādība” ir, pirmkārt, par mani pašu,” stāsta dziedātāja. “Dziesmu rakstīšana ir mana terapija, un man ir svarīgi būt godīgai gan pret klausītājiem, gan sevi, citādi šī terapija nestrādā, un man vienkārši nav interesanti. Tāpēc albumā ir iekļauti tikai patiesi stāsti par to, kas man sāp, pēc kā ilgojos un tiecos, kas iepriecina, kas justs un piedzīvots.”

MARTAS albums “Dabas parādība” tapis sadarbībā ar dziedātājas muzikālajiem domubiedriem un producentiem JJ Lush (Jānis Jačmenkins) un DJ Rudd (Rūdolfs Budze), kuri veikuši balss ierakstu, producēšanas, miksēšanas un māsterēšanas darbus. “MARTA ir lieliska stāstniece, kas savus stāstus spēj ietērpt dziesmās. Šķiet, šajā albumā viņas stāstiem esam atraduši nedaudz alternatīvāku skanējumu, to sabalansējot ar smalkumu un sievišķību. Ja atceramies mūžseno teicienu – “pastāvēs, kas pārvērtīsies” – tad MARTA noteikti ir uz palikšanu!” uzskata JJ Lush. Ilgstošo muzikālo sadarbību komentē arī DJ Rudd: “Vērojot māksliniekus, ar kuriem strādāju, man ir svarīgi redzēt izaugsmi. Man lielu prieku sagādā apjausma, ka MARTA turpina iet savu ceļu, un, manuprāt, dodas pareizajā virzienā – pretī izaicinājumiem un jauniem radošiem apvāršniem.”

Gan albuma, gan līdz šim izdoto “Dabas parādības” singlu vizuālo noformējumu veidojusi māksliniece Rinalda Feldmane, papildinot Mika Užana fotogrāfijas ar mūzikas iedvesmotiem zīmējumiem.

 

Subscribe
Notify of

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes